Сварка через МВФ: У прямому ефірі "Народу проти" розгорілась гостра перепалка між нардепами

Суперечка в ефірі "Народ проти" Фото - скріншот

Каменем спотикання стала тема кредитів

У прямому ефірі головного інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK розгорілася гостра суперечка між народним депутатом (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрієм Павленком та народним депутатом від "Слуги народу" Юрієм Камельчуком. Каменем спотикання для парламентарів стала тема щодо кредитів та вимог від Міжнародного валютного фонду.

Юрій Павленко наголосив, що МВФ не виставляє країні вимоги, а лише вимагає гарантії, що надані кошти будуть повернуті. А вже після того держава формує аргументи, чому вона обіцяє, що кошти повернуть, зазначив парламентар. Юрій Павленко розкритикував чинну владу за "нічний" розпродаж земель та підприємств.

Новини за темою: Уряд готовий іти на будь-які поступки МВФ заради кредиту, – Віктор Суслов

З позицією колеги по парламенту не погодився "слуга народу" Юрій Камельчук, який назвав такі заяви безглуздими та безпідставними та навіть обіцяв, що, коли отримає диплом економіста, видасть книжку, щоб спростувати подібні твердження.

Словесна перепалка між народними депутатами затягнулася, попри заклики ведучої Наташі Влащенко припинити суперечку та дати можливість висловитися експертам.

Нагадаємо, 30 березня Верховна Рада у першому читанні ухвалила так званий антиколомойський законопроєкт, а у ніч на 31 березня — закон про ринок землі.

Як повідомляли, народні депутати подали до так званого антиколомойського законопроєкту понад 16 тисяч поправок, що стало абсолютним рекордом українського парламенту.

Loading...