Суспільство не хоче сприймати ні вибачень, ні пояснень Третьякової,– політичний експерт

Телеканал ZIK

Єдиним логічним кроком зі сторони "слуг народу" буде проєкт постанови про звільнення Третьякової з посади керівника комітету Ради

Оскільки народна депутатка Галина Третьякова довго мовчала, негатив накопичувався, і суспільство вже не готове сприймати ні її пояснень, ні вибачень щодо того, що вона хотіла сказати насправді.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Микола Мельник, коментуючи скандальну заяву голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики щодо "неякісних дітей".

"Суспільство не сприйме вже вибачень. На п’ятий день вона написала пост, вибачилась, поставила галочку, але суспільство вже не готове її чути. Якщо б вона на початку почала гасити цю "пожежу" для того, щоби пояснити, що я хотіла сказати ось так, просто не вийшло, то це одна справа. А оскільки вона мовчала, то, безпосередньо негатив накопичувався, і суспільство не готове сприймати ні її пояснень, ні вибачень щодо того, що вона хотіла сказати насправді", – заявив політичний експерт

Новини за темою: Третьякова розкрила плани влади про скорочення населення України до 10 мільйонів, – Рабінович

Тому, вважає Микола Мельник, єдиним логічним кроком зі сторони "слуг народу" буде проєкт постанови про звільнення Третьякової з посади керівника комітету Ради.

"За цей проєкт постанови можна голосувати, можна не голосувати, але "Слуга народу" має зараз технічно прибрати цей негатив", – сказав експерт.

Нагадаємо, народна депутатка фракції "Слуга народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

З огляду на це постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки нардепа.

Як повідомляють ЗМІ, президент України Володимир Зеленський вимагає від Галини Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соцполітики через скандальні висловлювання.

 

Loading...