Супрун перевела корупцію з українського у міжнародний статус, – Сергій Власенко

Власенко

Саме тому у неї таке велике лобі, констатував парламентар

Колишня очільниця МОЗ Уляна Супрун перевела корупцію з української у статус міжнародної.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Батьківщина") Сергій Власенко.

Парламентар, посилаючись на висновки експертів у галузі медицини зауважив, що передача закупівлі медикаментів у руки іноземних постачальників призвела до того, що Україна не отримала до 25% ліків по різних роках.

Новини за темою: Приїжджати до нас красти – можна, а розслідувати – ні, – Дубінський про Супрун

"Друге: навіть якщо нам їх поставляли, як вони кажуть, за не дуже високою ціною, правильно, тому що термін придатності всюди закінчувався. І якщо низка міжнародних організацій ліки з такими термінами придатності безоплатно передавала в Африку, то нам це продавали за гроші і показували як велике благо, що нібито пані Супрун боролася із корупцією. Тобто вона корупцію, умовно кажучи, перевела з української у статус міжнародної. От і все, що відбувається із пані Супрун. Саме тому у неї таке велике лобі, саме тому у неї така величезна підтримка, саме тому вона настільки сильно присутня в українських медіа", – наголосив Сергій Власенко.

Новини за темою: Сергій Власенко у програмі "HARD з Влащенко. Підсумки дня", - повне відео

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський триматиме на особистому контролі закупівлі засобів індивідуального захисту, які буде здійснювати МОЗ. Про це він заявляв під час наради з урядом.

Як повідомляли, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив сформувати в лікарнях першої хвилі запас засобів індивідуального захисту з розрахунку на три місяці.

Loading...