Суди в Україні скасовуються – судитимуть активісти? – Вадим Рабінович

Вадим Рабінович

Співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович застеріг, що створення при президентові спеціальної ради, яка буде супроводжувати кримінальні справи проти учасників Майдану і ветеранів АТО, може підмінити собою правосуддя.

Про це парламентар заявив під час марафону до Дня Перемоги на телеканалі ZIK.

"Кілька днів тому оголосили, що при президентові створюють Раду ветеранів і активістів, яка буде обговорювати і вирішувати кримінальні справи. Це ми вже прийшли... Суди вже скасовуються, все скасовується – судитимуть активісти, активісти, в основному, націонал-соціалістичні, наскільки я розумію. Сьогодні активісти футбольних клубів оголошують, що якщо будуть судити якогось там вбивцю, то ми вийдемо на вулиці і приберемо там тощо. Ось він – фашизм. Адже фашизм почався не з якихось глобальних речей. Фашизм почався з того, що в Німеччині, в економічній ситуації важкій, яка сьогодні присутня у нас ще, може бути, і в більшому вигляді, з'явилася одна група людей, яка сказала – ні, все не тому, не тому, що крадуть, не тому, що наживаються на війні, не тому ви погано живете, а тому, що у нас немає національного духу. Ось якщо б у нас був дух, ось біла раса або ще якась раса..., ось ми окремо, ось ми над людьми, ми найголовніші, а те, що ми не працюємо, те, що ми ламаємо, – це нічого", – зазначив Вадим Рабінович.

Новини за темою: Будь-який фашизм закінчується на руїнах Рейхстагу, – Рабінович

Парламентар зауважив, що фашизм тоді піднявся, тому що йому дозволили це зробити.

"Люди не зрозуміли тієї помилки і чим це скінчиться, але ми ж з вами знаємо, чим це закінчується. Ми знаємо, що закінчується фашизм просто горем на своїй землі, тисячами могил, кров'ю залитою країною. Ось цим закінчується фашизм. І де – в Україні, як можна було таке придумати?" – сказав Вадим Рабінович.

Як повідомляли, голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук заявив, що "Опозиційна платформа – За життя" буде продовжувати вести боротьбу за збереження історичної пам'яті - представники партії ініціюють створення громадського руху під назвою "Національний фронт на захист історичної пам'яті".

Онлайн-трансляцію масштабного Всеукраїнського марафону з ветеранами у День Перемоги на телеканалі ZIK можна переглянути просто тут.