live

Суддя Вовк зобов'язав прокуратуру розпочати справу щодо втручання Байдена в роботу Шокіна

Джо Байден Фото з відкритих джерел

Ця ухвала судді оскарженню не підлягає

Суддя Печерського районного суду Києва Сергій Вовк зобов'язав Офіс генерального прокурора внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про можливе втручання ексвіцепрезидента США Джо Байдена в діяльність ексгенпрокурора України Віктора Шокіна.

Про це йдеться у відповідному рішенні суду.

"Зобов’язати компетентну особу Офісу генерального прокурора внести у Єдиний реєстр досудових розслідувань відомості про втручання у діяльність колишнього генерального прокурора України ОСОБА_1 - саме громадянина Сполучених Штатів Америки ОСОБА_5, колишнього віцепрезидента США", - говориться в ухвалі.

Відомо, що відомості в ЄРДР мають внести за ознаками злочину за ч.2 ст.343 КПК України (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу).

Також слід зауважити, що ухвала судді оскарженню не підлягає.

Новини за темою: Чи посадить Зеленський у в'язницю Порошенка через записи розміну генпрокурора на кредит США від Байдена?

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що народний депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які, за його словами, можуть свідчити про вплив Джозефа Байдена на п'ятого президента України Петра Порошенка. Зокрема, на записах йшлося про звільнення колишнього генпрокурора Шокіна.

У зв'язку з цим у "Слузі народу" створюють комісію з рослідування можливого впливу Байдена на Порошенка.

Новини за темою: У штабі Байдена назвали "діркою від бублика" плівки розмов з експрезидентом Порошенком

Тим часом комітет Сенату США вимагає оприлюднити документи, пов'язані з роботою Гантера Байдена в Україні і його діями в компанії Burisma.

Loading...