Суд зобов'язав ДБР почати розслідування проти Баканова, Труби і Зеленського за фабрикацію кримінальних справ проти Медведчука

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Суд зобов'язав Державне бюро розслідувань (ДБР) почати розслідування проти голови СБУ Івана Баканова, колишнього директора ДБР Романа Труби і президента України Володимира Зеленського за фабрикацію кримінальних справ проти голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука. Про це повідомив народний депутат Ренат Кузьмін.

"Публікую ухвалу суду, що зобов'язує почати розслідування за фактом фабрикації керівниками СБУ і ДБР кримінальних справ проти лідера опозиції Медведчука", - написав Кузьмін у Facebook.

Як зазначається, раніше в мережі були опубліковані аудіозаписи розмов Баканова і Труби, які обговорюють необхідність фабрикації кримінальних справ проти Медведчука. 

"З опублікованих розмов випливає, що політично вмотивоване кримінальне переслідування Медведчука правоохоронцям замовив президент Зеленський. Враховуючи недоторканність президента, під суд можуть відправитися лише Баканов з Трубою... Ми ж пам'ятаємо передвиборчу обіцянку Зеленського зняти недоторканність з себе, з суддів і з депутатів. З депутатів вже зняв. Тепер зніме з себе і з суддів", - підсумував депутат. 

Новини за темою: Кузьмін про те, чому Зеленський не відповів на другий лист Медведчука: Президент загубився

Нагадаємо, нещодавно Віктор Медведчук звернувся з ще одним відкритим листом до президента Володимира Зеленського. У ньому політик закликав главу держави визначитися, з ким він і чиї інтереси захищає.