Суд відхилив апеляцію на запобіжний захід Федині

Софія Федина. Фото: Микола Тис/ZIK

Суддя відхилив апеляцію через "брак суддів та фінансування"

Київський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу народного депутата Софії Федини щодо порушення процедури і законності у призначенні та продовженні їй запобіжного заходу. Про це вона повідомила у Facebook.

"Київський апеляційний суд мав розглядати мою апеляцію, щодо порушення процедури і законності у призначенні і продовженні мені запобіжного заходу. Два місяці переносився. Коли ми прийшли, суддя сказав, що він одноосібно відхилив апеляцію", - написала на своїй сторінці депутатка.

При цьому вона додала, що суддя закликав прийняти закон, який збільшить кількість суддів та фінансової винагороди.

Новини за темою: "Закручування гайок": Федина прокоментувала обшуки у Звіробій

Нагадаємо, народному депутату від "Європейської солідарності" Софії Федині загрожувало до п'яти років позбавлення волі через погрози вбивством президенту України.

Раніше ми повідомляли, що Печерський районний суд Києва не продовжив запобіжний захід народній депутатці України Софії Федині у справі щодо погроз вбивством президенту України Володимиру Зеленському.

Як відомо, 26 жовтня минулого року депутатка Софія Федина та волонтерка Маруся Звіробій у Львові провели онлайн-трансляцію в YouTube та у Facebook, де погрожували вбивством президенту України Володимиру Зеленському.

Loading...