Суд розпочав провадження щодо поновлення Верланова на посаді голови ДПС

Підготовче засідання призначено на 19 червня

Ексголова Державної податкової служби (ДПС) Сергій Верланов ДПСУ

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом колишнього очільника податкової Сергія Верланова до Кабінету міністрів України та Державної податкової служби України. Про це повідомляє пресслужба суду. 

Згідно з повідомленням, суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання на 19 червня 2020 року.

Як зазначається, серед вимог вказаного позову - визнати протиправним та скасувати Розпорядження Уряду від 24 квітня 2020 №452-р, яким було звільнено Сергія Верланова з посади голови Державної податкової служби України, та поновити його на вказаній посаді.

За словами Верланова, оскаржуване розпорядження про звільнення є незаконним та таким, що порушує його трудові права та законні інтереси.

Новини за темою: У СБУ пояснили, чому прийшли з обшуками до ексголови Податкової Верланова

Нагадаємо, 24 квітня керівників митної та фіскальної служб Максима Нефьодова та Сергія Верланова звільнили під час засідання Кабінету міністрів.

Згодом Сергій Верланов заявив, що його звільнення з посади голови Державної податкової служби та звільнення голови Державної митної служби Максима Нефьодова - це  нічим не обґрунтоване "політичне рішення".

Згодом стало відомо, що колишній голова Державної податкової служби України Сергій Верланов подав до суду щодо визнання його звільнення Кабінетом міністрів незаконним. 

 

Loading...