live

Суд оштрафував ексдепутата Ради Бобова через недекларування 52 млн гривень фінзобов'язань і нерухомості

Геннадій Бобов - народний депутат України VIIІ скликання, член групи "Партія "Відрождення" Фото з відкритих джерел

Сума штрафу склала 51 тис. гривень

Вищий антикорупційний суд визнав винним колишнього нардепа VIII скликання і призначив йому покарання у вигляді штрафу через недекларування статків.

Про це повідомили у САП.

Так, слідство встановило, що політик, перед звільненням із посади народного депутата, не вказав у щорічних деклараціях за 2015-2018 роки фінансові зобов’язання у розмірі 52 млн гривень, дороговартісну нерухомість, а також наявність у власності приватного підприємства з часткою у статутному капіталі 98,2%.

Новини за темою: У НАЗК дозволили кандидатам на посади не подавати декларації за наявності вже поданої за минулий рік

У зв'язку з цим прокурори САП скерували до суду обвинувальний акт та інкримінували нардепу подання недостовірних відомостей до декларації особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Після цього між ним та прокурорами відбулося підготовче засідання, де було підписано угоду про визнання винуватості з боку політика.

Вищий антикорупційний суд затвердив угоду і визнав винним нардепа.

Сума штрафу, про який згадувалося вище, складає 51 тис гривень.

Також нардепа позбавили права обіймати посади, пов’язані із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, строком на 1 рік.

Слід зауважити, що мова йде про Геннадія Бобова, який будучи народним депутатом, входив до групи "Партії "Відродження" і був членом Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин.

Новини за темою: Гонорари за виступи: Вакарчук задекларував 12 млн грн доходу

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 28 січня НАБУ спільно із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою повідомили народному депутату Бобову про підозру у декларуванні недостовірних відомостей.

Loading...