Суд не задовольнив позов мера Черкас до Зеленського про захист честі й гідності

У травні президент назвав очільника Черкас "бандитом"

Фото з відкритих джерел

Печерський районний суд Києва не задовольнив позов міського голови Черкас Анатолія Бондаренка до президента України Володимира Зеленського про захист честі, гідності й ділової репутації. Про це йдеться в рішенні суду.

Зазначається, що слова Зеленського про те, що Бондаренко нібито "бандит" і має 19 кримінальних справ є його оцінним судженням і не містять завідомо неправдивої інформації.

Зокрема, в суді не бачать підстав вважати слова президента грубими, принизливими чи непристойними. "Публічна особа, державний службовець, повинен бути готовим до підвищеного рівня критики, в тому числі в грубій формі, пильної уваги суспільства і підвищеної зацікавленості суспільства його діяльністю і/або особистим життям, адже вони, вибираючи кар'єру публічної людини, погодилися на таку увагу", – йдеться в рішенні.

Загалом суд дійшов висновку, що позов мера Черкас є необґрунтованим, тому його не задовольнили. Водночас Бондаренко має 30 днів на подання апеляції.

Новини за темою: У Черкаській області на хабарі затримали чиновника та поліцейського

Нагадаємо, в травні цього року президент України Володимир Зеленський заявив, що мер Черкас Анатолій Бондаренко, який вирішив зняти карантин в місті завчасно, – "бандит", а його дії – популізм. Тоді очільник держави заперечив, що веде боротьбу з місцевою владою.Loading...