Суд Києва відмовився розглядати "позов Гончарука" проти Зеленського та Разумкова

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук Фото: прес-служба Кабміну

Відсутні підтверджуючі особу дані

Окружний адміністративний суд Києва повернув без розгляду позов заявника від імені на той час прем'єр-міністра Олексія Гончарука до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та президента Володимира Зеленського через відсутність підтверджуючих особу даних. Про це йдеться у рішенні суду, пишуть "Українські Новини".

"Заявником не було дотримано вимоги п.2 ч.1 ст.152 Кодексу адміністративного судочинства України та не вказано в заяві реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) або номер і серію паспорта, що фактично позбавляє суд можливості здійснити ідентифікацію особи заявника", - йдеться у документі. 

Зазначається, що у заяві було вказано, що до неї додається квитанція про сплату судового збору, проте при перевірці документів вона не була виявлена. 

Відповідно, суд вирішив повернути заяву про забезпечення позову заявнику без розгляду.

Нагадаємо, 3 березня у пресслужбі Окружного адміністративного суду Києва повідомили, що Олексій Гончарук подав до суду позов проти спікера Ради Дмитра Разумкова та президента України Володимира Зеленського, в якому попросив заборонити включення до порядку денного позачергового засідання Ради 4 березня питання про відставку прем'єр-міністра та звільнення кого-небудь з членів Кабміну. Втім, у Кабміні назвали цей факт фейком.Loading...