Суд дозволив примусово привести Порошенка на допит 10 червня

Петро Порошенко Фото з відкритих джерел

Допит запланований на 11:00. Експрезидента викликають як свідка

Печерський районний суд Києва дозволив здійснити привід колишнього президента Петра Порошенка на допит 10 червня в Державному бюро розслідувань. Про це повідомляють "Українські новини".

Суд задовольнив клопотання ДБР про примусовий привід експрезидента: ДБР напередодні звернулося про примусовий привід Порошенка, оскільки він неодноразово не з'являвся на допит.

Допит запланований на 11:00. Він викликається як свідок.

Нагадаємо, раніше захист Порошенка повідомив, що політик не з'явиться на допит в ДБР 10 червня у якості свідка у справі про прослуховування міжнародних переговорів, оскільки по відео викликати людину на допит не можуть по закону.

3 червня ДБР викликало п'ятого президента Петра Порошенка на допит в якості свідка у справі про прослуховування міжнародних переговорів, але він на нього не прийшов. Тепер його викликають повторно на 10 червня.

До цього нардеп Андрій Деркач опублікував кілька аудіозаписів розмов президента Петра Порошенка з віцепрезидентом США Джо Байденом і главою Держдепу Джоном Керрі.

В записах йшлося про відставку генпрокурора Віктора Шокіна та підняття комунальних тарифів на 100 відсотків - навіть вище, ніж вимагав МВФ. 

Loading...