live

Сторони ТКГ досягли домовленостей щодо обміну утримуваних осіб, - Офіс президента

Голова Офісу президента Андрій Єрмак

Фото з відкритих джерел

Обмін має відбутися не пізніше Великодня

Українська сторона в Тристоронній контрактній групі ініціювала проведення переговорного процесу безперервно, у форматі відеоконференції. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

“Була підтримана наша пропозиція працювати, орієнтуючись на результат, та в більш інтенсивному режимі, зокрема в підгрупах, та обговорювати всі питання, щоб якнайшвидше досягти домовленостей. Україна прагне підвищити результативність засідань Тристоронньої контактної групи. Ми хочемо більш вагомих рішень, які допоможуть вирішити безпекові та гуманітарні проблеми на Донбасі”, - зазначив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

За його словами, першочергові зусилля доцільно спрямувати саме на вирішення безпекових і гуманітарних питань. Також важливим є повне, всеосяжне та безстрокове дотримання режиму припинення вогню на сталій основі.

Зазначається, що під час відеоконференції ТКГ були досягнуті принципові домовленості щодо списків для взаємного звільнення утримуваних осіб, а також дати – не пізніше Великодня.

Крім того, на сьогоднішньому засіданні ТКГ обговорили питання гуманітарного розмінування територій. Сторони мають надати ОБСЄ список таких об'єктів для розмінування та гарантувати безпеку на всіх ділянках.

Раніше журналістами було оприлюднено протокол засідання Тристоронньої контактної групи, в якому, зокрема, наведено список осіб, яких Україна підготувала для обміну з ОРДЛО

Loading...