Степанов не відповідає за жодні дії і не володіє ситуацією в регіонах, – нардеп Камельчук

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук

NewsOne

Парламентар назвав, що сьогодні є значним мінусом очільнику відомства

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов як менеджер МОЗ працює неструктуровано, не відповідає за жодні дії та не володіє ситуацією в регіонах.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Юрій Камельчук.

Гість ток-шоу наголосив, що лікарі, які працюють на місцях і борються з пандемією – молодці, і їм потрібно пам’ятники ставити за те, що вони працюють за такого рівня оплати праці. Водночас він констатував, що у медзакладах є проблеми з трубами, якими кисень підводять до ліжко-місць.

"Це мінус пану Степанову, що за стільки часу це питання не вирішив, не включився активно у це питання", – зазначив Юрій Камельчук.

Народний депутат також поділився інформацією від своїх колег щодо "особливостей" поїздок міністра Степанова по регіонах.

"Ще одна річ про пана Степанова: я хочу визнати – від своїх колег я це чув неодноразово. Приїжджає пан Степанов у регіон, не знаю, з ким він там зустрічається, але з головними лікарями він не зустрічається. Вони потім телефонують до депутатів і кажуть – так, а де? Що? Ми ж хотіли поговорити, розказати, обговорити, запланувати – його немає... Він повертається до Києва, потім робить якусь пресконференцію, нібито він десь там був, з кимось говорив. На мій погляд, даний менеджер даного міністерства абсолютно неструктуровано працює і не відповідає за жодні дії. І враження – не володіє абсолютно ситуацією з регіонів", – сказав Юрій Камельчук.

Новини за темою: Степанову поставили завдання дискредитувати російську вакцину, інакше його дочку депортують із США, - Кравченко

Нагадаємо, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович заявив, що українська медицина не підготовлена для боротьби з епідемією COVID-19. Він стверджує, що глава МОЗ Максим Степанов продовжує вести згубну для медицини політику колишньої очільниці МОЗ Уляни Супрун.

Читайте також: "Медведчук: Міністр охорони здоров'я Степанов повинен бути відправлений у відставку за брехню і цинічні маніпуляції".

Loading...