Стефанишина призначена віцепрем'єром замість Пристайка: Що про неї відомо

Віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина

Фото з відкритих джерел

За відповідне рішення проголосувало 255 народних депутатів

Верховна Рада України призначила Ольгу Стефанишину на посаду віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Відповідне рішення було ухвалено під час пленарного засідання ВР.

За відповідне рішення проголосувало 255 народних депутатів.

На цій посаді вона змінила Вадима Пристайка, який тепер обійме посаду посла України у Великобританії.

Стефанишина народилася у 1985 році, закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю юрист-міжнародник. Пізніше здобула освіту в Одеському національному економічному університеті, ставши фахівцем з фінансів та кредиту. У 2017 році працювала директоркою урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів. Пізніше стала генеральною директоркою офісу.

У січні 2020 року перейшла на посаду радника у юридичній компанії "Ілляшев і партнери". Стефанишина має 5-й ранг державного службовця.

Новини за темою: Рада звільнила Пристайка з посади віцепрем’єра з питань євроінтеграції

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вніс до Верховної Ради подання щодо призначення нових міністрів. Зокрема, призначення міністром культури Олександра Ткаченка та призначення міністром екології Романа Абрамовського.

Loading...