Стефанчук не виключає відставки міністрів економіки та фінансів

Руслан Стефанчук Фото з відкритих джерел

Доля міністрів буде залежати від проведеної роботи над проєктом держбюджету-2021

Перший заступник голови Верховної Ради України, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук заявив, що міністрів економіки та фінансів невдовзі можуть відправити у відставку. Про це він сказав в ефірі "Україна 24".

"Я думаю, що така ситуація назріває (кадрові зміни в уряді, – ред.).  Економічний блок у нас представлений міністром економіки та фінансів. Я думаю, що в першу чергу мова йде саме про цих осіб", - зазначив Стефанчук, додавши, що йдеться про очільника Мінфіну Сергія Марченка та міністра економіки Ігоря Петрашка. 

За його словами, відповідні висновки будуть зроблені після 15 вересня. Тоді уряд має запропонувати парламенту бюджетну резолюцію на наступний рік.

"Я думаю, що все буде залежати від одного: наскільки ефективна і якісна робота буде проведена над проєктом державного бюджету України та наскільки парламенту будуть запропоновані нові підходи щодо подолання наслідків, спричинених COVID-19", – підкреслив заступник голови ВРУ.

Новини за темою: Четверта сесія Верховної Ради стартує 1 вересня: Що розглядатимуть

Раніше повідомлялося, що спікер парламенту Дмитро Разумков сподівається, що цьогоріч Верховна Рада України зможе вчасно прийняти держбюджет-2021.

"У нас з вами на цій сесії буде великий виклик - це державний бюджет України на 2021 рік. Я дуже сподіваюся, що і ми, і уряд в першу чергу, своєчасно зробимо все залежне від нас для того, щоб бюджет був прийнятий і держава увійшла в новий рік з гідним кошторисом", - зазначив голова ВРУ.

Loading...