Стефанчук назвав експомічника Путіна Суркова "політичним лузером"

Руслан Стефанчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

На його думку, висловлювання російського політика щодо України є "вологими фантазіями"

Перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук вважає, що експомічник президента Росії Владислав Сурков є "політичним лузером" у своїй країні.

Про це він сказав в інтерв'ю Радіо НВ.

За словами Стефанчука, російський політик не гідний того, щоб його шовіністичні висловлювання щодо України коментували, адже він програв "підкилимну боротьбу" у своїх стінах.

Новини за темою: Стефанчук закликав НАТО надати Україні ПДЧ щодо членства

"Я глибоко переконаний, що дрібний шовіністичний кдбіст, який програв підкилимну боротьбу навіть у своїх стінах, не гідний того, щоб українці коментували його бачення. Він — політичний лузер у своїй державі", - заявив перший віцеспікер.

На думку Стефанчука, за допомогою провокаційного інтерв'ю Сурков хотів "привернути до себе увагу", а всі його висловлювання є "вологими фантазіями".

"Я не хотів би коментувати чиїсь, як то кажуть, "вологі фантазії". Нехай вони залишаться при ньому. ...Шавки тявкають, а караван іде", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше експомічник президента РФ Владислав Сурков заявив, що України як держави наразі немає, а Донбас не заслуговує на таке приниження, як повернення до її складу.

Новини за темою: Путін офіційно звільнив Суркова з посади свого помічника

У відповідь на це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав Суркова "шавкою, яка гавкає на слона".

Тим часом в Кремлі відхрестилися від слів Суркова щодо України.

Loading...