Ставнійчук про "плівки Порошенка": Зовнішнє управління не передбачене Конституцією

Марина Ставнійчук Скріншот ZIK

Про те, що Україна перебуває під зовнішнім управлінням, було очевидно з 2014 року, каже Марина Ставнійчук

З 2014 року і до теперішнього часу бачимо безліч обставин та фактів, які дають підставу говорити, що Україна перебуває під прямим зовнішнім управлінням.

Про це під час ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила заслужена юристка України, членкиня Венеціанської комісії у 2009-2013 роках Марина Ставнійчук.

"Стаття 111 ККУ (державна зрада), та і, власне, може йтися і про 109 – "Посягання на конституційний лад", тому що, даруйте, зовнішнє управління не передбачене конституційним ладом України", – так Марина Ставнійчук прокоментувала інформацію про аудіозаписи, оприлюднені позафракційним народним депутатом Андрієм Деркачем, на яких зафіксовані голоси людей, які схожі на голоси попереднього президента України Петра Порошенка та колишнього віцепрезидента США Джо Байдена.

Новини за темою: Плівки Порошенка як свідчення того, що Україна приречена перебувати під зовнішнім управлінням США

"Буквально це було очевидно з перших кроків після 2014 року, що держава перебуває під зовнішнім управлінням. Практично з 2014 року і до теперішнього часу ми з вами бачимо безліч обставин, фактів, які дають нам всім підставу говорити, що країна перебуває під прямим зовнішнім управлінням... У цих розмовах, які оприлюднив Андрій Деркач, йдеться про роботу парламенту, президента, уряду, про призначення ключових посад; про те, що, до речі, Петро Порошенко наговорив не тільки для себе і про себе", – зауважила гостя студії.

Новини за темою: Волошин: Порошенко повністю здав нашу незалежність групі людей в американській еліті

Марина Ставнійчук наголосила, що є низка питань, які виникли з огляду на оприлюднені записи, тож правоохоронці мають дати на них відповіді.

Додамо, Марина Ставнійчук прокоментувала відсутність Петра Порошенка сьогодні на пленарному засіданні Верховної Ради. На її думку, так політик хотів уникнути скандалу.

Нагадаємо, позафракційний нардеп Андрій Деркач опублікував кілька аудіозаписів розмов попереднього президента Петра Порошенка з віцепрезидентом США Джо Байденом і головою Держдепу Джоном Керрі.

Як ідеться в опублікованих аудіозаписах розмов Байдена і Порошенка, президент Петро Порошенко 13 травня 2016 року похвалився перед віцепрезидентом США Джо Байденом, що підняв комунальні тарифи на 100% - навіть вище, ніж вимагав МВФ.

Під час своєї пресконференції 20 травня президент України Володимир Зеленський прокоментував записи розмов Порошенка і Байдена, зазначивши, що це не останній дзвінок, який побачать українці.

Loading...