Старт виборчої кампанії в Україні: Правоохоронці зафіксували 64 порушення виборчого законодавства

У поліції вже відкрили 4 кримінальні провадження

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці з 5 вересня зафіксували 64 повідомлення щодо порушень виборчого законодавства. Про це повідомила пресслужба Нацполіції України в Telegram.

Зазначається, що за цими фактами слідчі вже відкрили 4 кримінальні провадження. "Поліція пильно стежитиме, щоб суб’єкти виборчого процесу чітко дотримувалися порядку проведення агітації. Як показала практика попередніх виборів, саме незаконна агітація складає практично три чверті усіх зафіксованих адміністративних порушень", – повідомив очільник Нацполіції Ігор Клименко.

Крім того, заступник голови Нацполіції Максим Цуцкірідзе розповів, що ще до офіційного старту виборчого процесу слідчі внесли до ЄРДР відомості про 17 кримінальних правопорушень, 6 із яких безпосередньо пов’язані з порушенням виборчого законодавства.

Новини за темою: Місцеві вибори стартують: Перший етап кампанії і останній шанс змінити виборчу адресу

Нагадаємо, нещодавно очільник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся до учасників майбутньої виборчої місцевої кампанії із закликом суворо дотримуватися закону. За його словами, жодна партія і жоден кандидат не отримає преференції від МВС чи поліції, але кожен може розраховувати на захист і забезпечення своїх законних прав.

Loading...