Стан крові хворого на коронавірус Порошенка погіршився, – дружина

Лікарі не можуть проконтролювати протікання хвороби

Петро Порошенко Фото з відкритих джерел

Стан крові колишнього президента України Петра Порошенка, хворого на COVID-19, погіршився. Про це повідомила дружина ексочільника держави Марина Порошенко в інтерв'ю програмі "Соромно".

За словами Порошенко, лікарі не можуть проконтролювати стан п'ятого президента й узяти аналіз крові через те, що вона занадто густа. "У нього двостороннє запалення легень, він знаходиться в лікарні. Він отримує там комплекс лікування. На жаль, у нього зараз погіршився стан крові. Вона дуже густа, і навіть лікарі не можуть узяти, зробити аналіз, щоб проконтролювати його стан здоров'я, промоніторити, як він почувається, як протікає хвороба", – сказала дружина експрезидента.

Зазначається, що донька Порошенків Євгенія, в якої також зафіксували коронавірус, переносить хворобу набагато легше. "Вона дає температурні спалахи, які гарно знімаються жарознижувальними засобами", – висловилася Порошенко.

Новини за темою: Черговий антирекорд: За добу в Україні підтвердили 4 753 нових випадків коронавірусу

Нагадаємо, у вівторок, 29 вересня, лідер партії "Європейська солідарність" та п’ятий президент України Петро Порошенко повідомив, що захворів на коронавірус COVID-19. 

Пізніше стало відомо, що Порошенка госпіталізували з двостороннім запаленням легенів. За словами його дружини, експрезидент лікується в одній із київських лікарень, яка лікує хворих на коронавірус.

Loading...