Стало відомо, хто замінить Вакарчука в Раді

Народним депутатом від "Голосу" стане Андрій Шараскін

Андрій Шараскін Музей становлення української нації

Екснардепа Святослава Вакарчука у Верховній Раді замінить доброволець, науковець, режисер та актор Андрій Шараскін. Про це повідомила пресслужба партії "Голос" у Фейсбук.

Зазначається, що Андрій Шараскін очікує на постанову ЦВК про визнання обраним, щоб подати документи та стати народним депутатом. При цьому в "Голосі" зазначили, що він проходить до парламенту автоматично, адже попередня кандидатка Аліна Свідерська не подала документи в ЦВК. "Сьогодні минув останній день, коли вона мала подати документи в ЦВК, тому автоматично заходить Шараскін. Аліна прийняла рішення лишатися в команді "Голосу", але не заходити в Раду", – сказав прессекретар партії "Голос" Ярема Дух.

Відомо, що з серпня 2014 по січень 2016 років Шараскін брав участь у конфлікті на Донбасі. Згодом був заступником командувача Української добровольчої армії із суспільно-політичних питань. У 2019 році майбутній нардеп став головою Координаційної ради добровольців та волонтерів Національного Форуму "Трансформація України".

Як повідомляють у партії, Шараскін має орден "За мужність" III ступеня за участь у захисті Донецького аеропорту, відзнаку президента України — медаль "Учасник антитерористичної операції", а також відзнаку міністра оборони "Знак пошани".

Новини за темою: Лідерка партії "Голос" захворіла на COVID-19

Нагадаємо, 26 червня на позачерговому з'їзді партії "Голосу" делегати ухвалили рішення про припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Про таке рішення членів "Голосу" попросив сам Вакарчук, адже в Раді не набралося достатньої кількості голосів за припинення його повноважень.

Згодом Центральна виборча комісія визнала обраною народним депутатом України Аліну Свідерську. Вона була кандидатом №19 у виборчому списку у народні депутати від партії "Голос".Loading...