Стало відомо, хто займе місце Вакарчука у Верховній Раді

На його місце прийде №19 у виборчому списку партії

Аліна Свідерська, яка займе місце Святослава Вакарчука в парламенті Facebook-сторінка Аліни Свідерської

На місце Святослава Вакарчука, який складає свій депутатський мандат, прийде Аліна Свідерська, яка була кандидатом №19 у виборчому списку у народні депутати від партії "Голос". Про це повідомляє hromadske.

Як зазначено на офіційному сайті партії, Свідерська займається адвокатурою та правозахисною діяльністю. У 2011 році  вона закінчила Національний університет "Києво-Могилянська академія" з дипломом спеціаліста права, а у 2012 році отримала дипломом магістра права в Університеті Кембридж (Англія).

Після цього, вона була інтерном британської громадської організації Liberty, де займалася наданням урядових консультацій з прав людини, аналізом законопроектів та їх адвокатуванням у парламенті Великої Британії.

У 2013 році почала працювати юристом у юридичній компанії Clifford Chance, а в 2015 році стала радницею міністра економіки з питань дерегуляції.

З 2016 року Свідерська є партнером у компанії Aice Hydro AS, що займається пошуком, відбором та розвитком інвестиційних проєктів з розвитку малих гідроелектростанцій в Україні. З 2017-го — ще й голова та співзасновниця громадської організації "Лабораторія чистої енергетики", яка проводить аналітичні дослідження на тему транзиту до чистої енергетики, боротьби зі змінами клімату та енергетичною децентралізацією. 

У 2014-2017 роках була партнером і кофаундером громадської організації EasyBusiness, де займалася розробкою та координацією ініціатив з дерегуляції української економіки.

Нагадаємо, раніше народний депутат від "Голосу" Святослав Вакарчук заявив про складання мандату нардепа

 

Loading...