Новини » Політика Читать эту новость на русском

Сталася помилка: Зеленський відповів на петицію щодо своєї відставки через несвоєчасне декларування доходів

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Президент підкреслив, що у разі свідомого порушення ним закону він залишить посаду

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не піде у відставку через несвоєчасне декларування ним доходів у Національному агентстві з питань запобігання корупції. Відповідну заяву він зробив, коментуючи петицію про свою відставку на сайті ОП.

"Стосовно ж порушення, яке, на думку автора петиції, є підставою для оголошення мною відставки з поста президента України, то воно полягає у невчасному інформуванні Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані моєї родини і сталося у результаті помилки та не пов’язане із корисливими мотивами.

Наголошую, що відразу після виявлення зазначеної помилки її було публічно визнано і виправлено, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави. З огляду на викладене повідомляю, що ухвалення будь-яких рішень відповідно до вказаної петиції не планується", - повідомив Зеленський.

Разом з тим президент підкреслив, що у разі свідомого порушення ним закону він залишить посаду й відповість перед законом.

Новини за темою: НАЗК почало перевірку декларацій Зеленського і Порошенка

Нагадаємо, на початку липня Володимир Зеленський особисто проінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення ним законодавства, оскільки він не заявив про суттєві зміни в майновому стані. Тоді Зеленський заявив про готовність нести відповідальність за порушення відповідно до чинного законодавства, оскільки всі громадяни України рівні перед законом.

Згодом Національне агентство з питань запобігання корупції склало на президента України Володимира Зеленського два протоколи про адміністративне порушення у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

 

Loading...