live

США вимагають від РФ терміново звільнити українських рибалок

Посол Джеймс Гілмор

Фото з відкритих джерел

За словами посла США Джеймса Гілмора, це суперечить міжнародному праву

Сполучені Штати Америки вимагають від Російської Федерації негайно звільнити усіх українців, які протиправно були затримані у РФ, включаючи рибалок, та повернути їх на батьківщину. Про це у вівторок заявив посол США при ОБСЄ Джеймс Гілмор, пише Укрінформ.
 
Зокрема, за його словами, затримання російською стороною українських рибалок в Азовському морі свідчить про спроби захоплення і повного контролю над Азовським морем та недопущення українців до його вод, що є неприйнятним і суперечить міжнародному праву.
 
 
Нагадаємо, 15 лютого співробітники російського ФСБ в анексованому Криму затримали маломірне судно, на якому перебувало чотири громадянина України.
 
Згодом у пресслужбі ФСБ РФ заявили, що було затримано браконьєрське судно з чотирма українцями, на якому також знаходилося майже 300 екземплярів камбали калкану та незаконне знаряддя для ловлі.
 
А вчора, 17 лютого, МЗС України викликало тимчасового повіреного у справах Російської Федерації в Україні та висловило протест у зв’язку із затриманням чотирьох українських рибалок в Азовському морі.
Loading...