live

США виділили Україні гуманітарну допомогу на 1,2 млн доларів для боротьби із коронавірусом

Частину коштів буде спрямовано на підготовку лабораторій до масштабного тестування

Фото з відкритих джерел

Уряд Сполучених Штатів Америки виділив Україні медичну та гуманітарну допомогу вартістю 1,2 млн доларів для боротьби із розповсюдженням коронавірусної хвороби COVID-19 на території країни. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні. 

Згідно з повідомленням, USAID координує свої дії з урядом України, іншими міжнародними партнерами у сфері надання гуманітарної допомоги та рештою зацікавлених сторін, аби визначити першочергові напрями використання цих ресурсів.

Як зазначається, завдяки фінансуванню планують зміцнити механізми лікувальної діяльності, аби звести до мінімуму ризик подальшої передачі вірусу, попередити й обмежити випадки інфікування у медзакладах, підготувати лабораторну мережу до широкомасштабного тестування на COVID-19, забезпечити проведення медіа-кампаній, які інформуватимуть українців про те, як запобігти розповсюдженню вірусу, а також допомогти підготувати групи швидкого реагування, які розглядатимуть випадки захворювання та відстежуватимуть контакти хворих.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Європейський Союз виділив 80 млн євро допомоги для України, щоб захистити населення від поширення коронавірусу та подолати негативні наслідки епідемії. 

Loading...