США ввели персональні санкції проти Ірану через поставки бензину для Венесуели

Венесуела

Були заблоковані активи власників кількох суден

США ввели санкції відносно п'яти капітанів іранських танкерів, які поставили близько 1,5 мільйонів барелів бензину до Венесуели. Про це повідомляє Мінфін США.

Зазначається, що капітани кораблів Clavel, Petunia, Fortune, Forest та Faxon внесені в список осіб особливих категорій Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США, їх активи будуть заблоковані.

"Сьогодні OFAC запровадив обмежувальні заходи проти капітанів п'яти суден, яких використовували Судноплавні лінії Ірану IRISL та національна танкерна компанія Ірану NITC (що перебувають під санкціями США), для доставки іранського бензину нелегітимному режиму Мадуро в Венесуелі", - йдеться у повідомленні.

Як заявив глава американського Мінфіну Стівен Мнучин, підтримка іранським режимом авторитарного та корумпованого режиму в Венесуелі є неприйнятною. За його словами, адміністрація США "продовжить використовувати свої повноваження для того, щоби завадити цьому".

Новини за темою: Трамп продовжив санкції щодо Росії через кібератаки проти США

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп має намір розглянути законопроєкт сенатора Ліндсі Грема про введення санкцій щодо Китаю.

Loading...