Новини » Світ Читать эту новость на русском

США розширять санкції проти "Північного потоку-2"

США розширять санкції проти "Північного потоку 2" Reuters

Утім, санкції не зачеплять тих, хто займається ремонтом, або обслуговуванням проєкту

Держдепартамент США оголосив про розширення санкційних списків проти будівництва "Північного потоку-2". Про це повідомляється на сайті Держдепу.

У відомстві зазначили, що відповідно до розділу 7503 Закону про захист енергетичної безпеки у Європі (PEESA), подаватимуть до Конгресу США списки суден, які прокладають труби для "Північного потоку-2" або "Турецького потоку" на глибині 100 футів і більше.

Також  збиратимуть  інформацію про іноземних суб'єктів, які свідомо продавали, здавали в оренду або надавали судна для будівництва цих проєктів.

У Держдепі США підкреслили, що надання послуг або об'єктів з модернізації суден, які прокладають труби для  будівництва "Північного потоку-2" та "Турецького потоку" також є підставою для введення санкцій.

Як повідомляється, санкції не застосовуватимуть до тих хто займається ремонтом або технічним обслуговуванням згадуваних трубопроводів, а також відновленням навколишнього середовища.

Не застосують санкції й до тих, хто займається будівництвом "Північного потоку-2" та "Турецького потоку", якщо вони "негайно добросовісно припинятимуть таку діяльність та завершать її протягом 30 днів з дня опублікування цього роз'яснення".

У Держдепі США додали, що: "Державний департамент і Міністерство фінансів готові використовувати весь спектр санкцій, щоб зупинити будівництво цих трубопроводів".

Новини за темою: Як у Польщі вирішили покарати "Газпром" за "Північний потік-2", виписавши штраф на 7,6 млрд

Нагадаємо, раніше у Польщі заявили про можливість блокування будівництва "Північного потоку-2". Все тому, що в МЗС Польщі не вважають Росію надійним економічним партнером.

Loading...