США оголосили мільйонну винагороду за інформацію про двох хакерів з України

Ймовірно, зловмисники продали державні конфіденційні файли

Приватності в 21 сторіччі практично не існує zerohedge.com

Державний департамент США оголосив винагороду в розмірі до 1 мільйона доларів за інформацію, яка призведе до арешту та/або засудження громадян України за участь у кіберзлочинності. Про це йдеться в заяві держсекретаря країни Майка Помпео.

Зазначається, що в участі у транснаціональній організованій злочинності звинувачують українців Артема Радченка та Олександра Єременка. Зокрема, існує 16 пунктів звинувачення чоловіків у зламі електронної системи збору, аналізу та пошуку даних Комісії з питань безпеки та обміну. Повідомляється, що вони ймовірно вкрали тисячі конфіденційних файлів, які потім незаконно продали для отримання прибутку.

В заяві йдеться, що винагорода передбачена Програмою нагород транснаціональної злочинності, за якою з 1986 року було виплачено понад 130 млн доларів за інформацію, котра призводить до покарання зловмисників.

Новини за темою: "Укроборонпром" атакували хакери

Раніше повідомлялося, що посли ЄС схвалили санкції проти спецслужб Росії через кібератаки. Також під обмежувальні заходи можуть потрапити Китай і Північна Корея. Йдеться про кібератаки WannaCry, NotPetya та Cloud Hopper.

Loading...