live

США надали Україні допомогу на 25 мільйонів доларів

Україна отримала пристрої нічного бачення, тепловізори, рації та медичне обладнання

Сполучені Штати Америки надали Україні чергову допомогу у сфері оборони та безпеки для використання у зоні Операції об'єднаних сил загальною вартістю понад 25 мільйонів доларів. Про це повідомила пресслужба посольства США в Україні у Facebook.

"Попри COVID-19, ми продовжуємо надавати Україні допомогу в галузі безпеки! Цього тижня Відділ оборонного співробітництва отримав пристрої нічного бачення, тепловізори, рації та медичне обладнання загальною вартістю понад 25 мільйонів доларів для використання у зоні ООС", - йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що США рішуче стоять на боці України у підтримці її суверенітету та територіальної цілісності перед лицем агресії.

Новини за темою: До України з Китаю доставили черговий гуманітарний вантаж: В ОП розповіли, що привезли для боротьби з COVID-19

Раніше повідомлялося, що уряд Сполучених Штатів Америки виділив Україні медичну та гуманітарну допомогу вартістю 1,2 млн доларів для боротьби із розповсюдженням коронавірусної хвороби COVID-19 на території країни.

Loading...