США і Британію хотілося б залучити до переговорів щодо Донбасу, - Резніков

Олексій Резніков Фото з відкритих джерел

Також, на його думку, потрібно будувати нову площадку для переговорів щодо Криму

Віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що хотів би залучити Велику Британію і Сполучені Штати Америки до переговорного процесу щодо окупованих територій. Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо НВ".

"Я ставлюся позитивно до цієї ідеї, тому що існує одна історія, про яку давно почали забувати. Це Будапештський меморандум, в якому підписантами, в тому числі є Сполучені Штати та Велика Британія. Мені здається, що як серйозні гравці на міжнародному майданчику, як стратегічні партнери України, було б добре, якби вони могли приєднатися до переговорів і допомогти Україні відновити нашу територіальну цілісність і суверенітет у тих межах, які визнані міжнародно", - зазначив Олексій Резніков.

Він також додав, що потрібно будувати нову площадку для переговорів, на якій будуть підіймати питання анексованого Криму.

Новини за темою: Кучма виходить зі складу української делегації у ТКГ

Раніше повідомлялося, що обов'язки голови української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі буде виконувати Олексій Резніков, оскільки другий президент України Леонід Кучма залишив свою посаду.

Loading...