США готові до співпраці над створенням Кримської платформи, - МЗС

Еміне Джапарова та Крістіна Квін МЗС України

У представництві США наголосили, що ніколи не визнають спроби Росії анексувати Крим

Сполучені Штати Америки готові співпрацювати над ініційованим Україною створенням Кримської платформи. Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін під час зустрічі з першою заступницею міністра Еміне Джапаровою, повідомляє пресслужба МЗС.

Згідно з повідомленням, Еміне Джапарова висловила вдячність США за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та непохитну позицію щодо агресії Росії на Донбасі і незаконної окупації Криму.

Окрім цього, заступниця міністра детально поінформувала співрозмовницю про бачення української сторони основних елементів та субстантивного наповнення Кримської платформи. 

Новини за темою: Кримська платформа: Зеленський заявив, що Туреччина готова взяти участь

На це Крістіна Квін висловила готовність співпрацювати з Україною та наголосила, що позиція США, закріплена у Декларації щодо Криму, яка була оприлюднена Державним секретарем Майком Помпео, залишається твердою та незмінною – Крим є частиною України і США ніколи не визнають спроби Росії його анексувати.

Як зазначається, Джапарова також подякувала за послідовну підтримку України з боку США в рамках міжнародних організацій, а також наголосила на важливості ухвалення оновлених та суттєво посилених резолюцій "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, Україна, а також частин Чорного та Азовського морів" та "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, Україна", які найближчим часом будуть винесені Україною на розгляд Генеральної Асамблеї ООН.

Новини за темою: В Україні звільнили єдиного засудженого за держзраду кримського депутата, - ЗМІ

Нагадаємо, раніше перший заступник глави МЗС Еміне Джапарова заявила, що Міністерство закордонних справ України розпочинає новий етап взаємодії з міжнародними партнерами щодо Кримської платформи. Дії буде спрямовано на подальші кроки з деокупації Криму. 

Loading...