Справи щодо Порошенка рухаються, підозра може бути підписана найближчим часом, – Венедіктова

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова

Фото з відкритих джерел

При цьому Венедіктова наголосила, що їй важко назвати якісь певні дати

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова заявила, що справи щодо Порошенка рухаються, підозра може бути підписана найближчим часом. Про це вона сказала під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK.

Зокрема, ведуча ток-шоу Наташа Влащенко нагадала, що раніше очолюване Венедіктовою ДБР скерувало на підпис в Офіс генпрокурора підозру п'ятому президенту України Порошенку за двома епізодами – призначення Семочка заступником голови СЗР та призначення у ВРП. Та поцікавилася у гості, чому за місяць на посаді генпрокурора вона не підписала цю підозру, як і її попередник Рябошапка.

На що чиновниця відповіла: "Повертаючись до вашого запитання, коли ще тоді у нас ця публічна дискусія точилася, це були дві окремі справи, не об’єднані, потім ці справи були об’єднані і передані в НАБУ, САП, потім Назар Іванович повернув їх у ДБР. І я вам хочу сказати, що вони рухаються, просто поки зараз йде хайп по інших справах, ніхто якось не побачив, що по цих справах ідуть певні процесуальні дії".

При цьому Венедіктова наголосила, що їй важко назвати якісь певні дати, але, вона думає, що це буде найближчим часом, можливо, зроблено.

Нагадаємо, раніше Венедіктова коментуючи справу Стерненка, заявила, що це може стати поштовхом для масових протестів.

Loading...