live

Справи щодо нападів на активістів треба передати СБУ, - Рябошапка

Руслан Рябошапка. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

На думку генпрокурора, найбільш прийнятним варіантом є розслідування нападів на активістів в одному органі досудового розслідування

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка запропонував передати Службі безпеки України розслідування кримінальних проваджень щодо нападів на громадських активістів. Про це він заявив під час "Форуму реформ: на шляху до Вільнюса" у Києві, пише "Радіо Свобода".

"Ми намагаємося зараз всі справи, які пов’язані з нападами на активістів, передати в один орган досудового розслідування - це Служба безпеки. Є певні особливості, чому саме передаються туди справи, і власне, ми розуміємо, що контекст, чому ці люди зазнають нападів, він єдиний для всієї України, незалежно від регіону - здебільшого це одні й ті самі мотиви", - зазначив генпрокурор.

За його словами, найбільш прийнятним варіантом є розслідування нападів на активістів в одному органі досудового розслідування. 

Нагадаємо, 12 грудня 2019 року Рада підтримала створення ТСК з розслідування нападів на активістів, зокрема і справи про вбивство Катерини Гандзюк.

Loading...