Справи Майдану: Двох "ексберкутівців" судитимуть за насильницький розгін протестувальників

Євромайдан, Київ, 2014 рік Фото з відкритих джерел

Фігурантам інкримінують зловживання службовим становищем

Двоє колишніх міліціонерів полку міліції особливого призначення "Беркут" постануть перед судом за насильницький розгін протестувальників під час подій на Майдані у 2013-2014 роках. Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.

"30 листопада 2013 року колишні правоохоронці перевищили свої службові повноваження та затримали учасника мирного зібрання на Майдані Незалежності. Під час затримання вони застосували до потерпілого фізичну силу, чим незаконно перешкодили організації та проведенню зборів. У подальшому експравоохоронці склали рапорти про затримання потерпілого, до якого внесли завідомо неправдиві відомості", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, фігурантам інкримінують перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, службове підроблення та незаконне перешкоджання проведенню зборів та мітингів.

Новини за темою: Справи Майдану: Експравоохоронцю повідомили про підозру у переслідування протестувальників

Нагадаємо, 9 червня двом колишнім працівникам спецпідрозділу "Беркут" в Дніпропетровській області повідомили про підозру у фальсифікації доказів проти учасника Євромайдану.Loading...