live

Справи Майдану потрібно розслідувати до останньої смерті, до останнього пострілу, – експерт

Володимир Кацман

Фото з відкритих джерел

Володимир Кацман закликав викрити всі фальсифікації

У справах Майдану потрібно розслідувати все до останньої смерті, до останньої фальсифікації у списку Небесної Сотні.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Політичний експерт, коментуючи питання щодо розслідування справ Майдану, яке триває вже шість років, зауважив, що у світовій практиці розслідують злочини, навіть якщо доказом є якась дрібничка, на кшталт волосини. Він переконаний, що у розслідуванні таких злочинів, як під час Майдану, немає терміну давності.

"Я спостерігав зі свого вікна, як буквально напередодні виборів, які відбувалися у нас напередодні, демократичним чином в минулому році. Напередодні виборів приїхали трактори та грейдери, і зрили всю Інститутську, звідти зрили... Отже, комусь треба було закрити ці сліди злочину, закопати, знищити тощо", – заявив політичний експерт.

Новини за темою: Рябошапка буде персонально відповідати за справи Майдану, – Кузьмін

Володимир Кацман продовжив: "Ніхто не зазіхає на ідеали Майдану. Ідеали Майдану – це, дійсно, хороші ідеали, які повинні приводити до реального народовладдя, до того, що у нас демократичне управління, що не повинні "зариватися" наші керівники та робити все, щоб тільки себе задовольняти, а не народ. Це важливо. Але розслідувати це до останньої смерті, до останнього пострілу, до останньої фальсифікації в цьому списку Небесної Сотні, до останньої людини, в сім'ю якої увійшло горе... Розслідувати це все та чесно сказати людям".

Як повідомляли, у річницю розстрілів на Майдані Віктор Янукович заявив про бажання допомогти Зеленському "об'єднати країну".

Додамо, Офіс генерального прокурора повідомив про підозру колишньому працівнику внутрішніх військ МВС України, представнику спецпідрозділу "Омега" у перевищенні влади та замаху на умисне вбивство протестувальника.

Loading...