live

Справи Майдану – найбільша фальсифікація нашої країни, – Портнов

Андрій Портнов Фото з відкритих джерел

"ДБР спільно з генпрокурором спробували сфальсифікувати низку документів"

Команда юристів готова не тільки безкоштовно захищати співробітників правоохоронних органів, які постраждали від фальсифікацій у справах Майдану, а й ініціювати переслідування тих, хто виписував цим правоохоронцям незаконні підозри.

Про це напередодні під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив юрист Андрій Портнов.

Андрій Портнов зазначив, що команда юристів безкоштовно надає послуги багатьом співробітникам правоохоронних органів, які постраждали від фальсифікацій стосовно них кримінальних справ Майдану. Андрій Портнов зазначив, що юристи заявили, що будуть адвокатами слідчих, яких переслідувала чинний генпрокурор Ірина Венедіктова, і сьогодні захист вибудуваний таким чином, що їхніх підзахисних не взяли під варту.

"Останньому хлопцю зі Святошинського... суд взагалі відмовився будь-яку міру запобіжного заходу обирати, навіть особисте зобов'язання не вибрав. Тому за цими двома підозрами – ми їх теж взялися захищати. Нічого з цього не вийде. Сьогодні Державне бюро розслідувань спробувало сфальсифікувати разом з генеральним прокурором низку документів, таким чином вибудувати, щоб ходити у зручні для них суди. Вони сьогодні визначили, наприклад, підсудність ДБР за адресою Панаса Мирного, будинок 28. Туди сьогодні негайно виїхали вже наші адвокати, задокументували, що це взагалі покинутий будинок, там не існує жодного ДБР. Я до чого це все веду: цих співробітників ми захищали і будемо захищати, ніхто з них вже не сидить в тюрмі. Справа Майдану – це найбільша фальсифікація в країні, це велика кримінальна ганьба нашої країни. Тому ми будемо не просто захищати цих людей, а будемо ще й ініціювати переслідування тих співробітників правоохоронних органів, які виписують їм незаконні підозри", – заявив Андрій Портнов.

Новини за темою: Венедіктова сама була кандидатом до Верховного суду: Портнов заявив про конфлікт інтересів у справі Порошенка

Нагадаємо, 25 березня Офіс Генерального прокурора спільно з ДБР оголосив про підозру у протидії протестним акціям 30 листопада 2013 року колишньому заступнику начальника управління громадської безпеки ГУМВС України у Києві.

Як повідомляли, генеральний прокурор України Ірина Венедіктова зазначила, що рослідування у справі Майдану просувається і вже має певні результати.

Loading...