live

Справу Гримчака направили до суду

Юрій Гримчак

Санкція статті передбачає покарання від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Спеціальна антикорупційна прокуратура направила до Вищого антикорупційний суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його помічника. Про це повідомляє пресслужба САП.

"Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою скеровано до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та його "помічника", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: ВАКС пом'якшив домашній арешт Гримчаку в умовах карантину

Санкція статті передбачає покарання від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Дії обох підозрюваних кваліфіковані за ч. 4 ст. 190 ("шахрайство"); ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369; ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369 ("підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди посадовим особам, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище) Кримінального кодексу України.

Новини за темою: НАБУ заявило, що Гримчак залишається підозрюваним у справі про шахрайство та хабар

Нагадаємо, 4 серпня 2019 року в будинку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юрія Гримчака пройшли обшуки. Самого Гримчака і його "помічника" затримали за підозрою у вимаганні 1,1 млн доларів хабара. Чоловіки попалися на гарячому під час одержання частини коштів у розмірі 480 тисяч доларів.

Наступного дня Гримчаку та його "помічнику" оголосили про підозру.

29 листопада 2019 року стало відомо, що суд не задовільнив апеляційну скаргу на рішення Печерського районного суду щодо обрання запобіжного заходу Юрієві Гримчаку.

15 січня Апеляційна палата ВАКС залишила Гримчака під вартою.

30 січня ексзаступника міністра з питань окупованих територій Юрія Гримчака звільнено з-під варти.

Loading...