Справа Юрченка: Політолог заявив, що "Слуга народу" намагається перекрити ситуацію з катастрофічним падінням рейтингу

Політолог Олександр Лазарєв Скріншот відео

Олександр Лазарєв констатував, що "слуги народу" розгубили все, що можна

Справа народного депутата від монобільшості Олександра Юрченка свідчить про те, що "Слузі народу" необхідно чимось перекривати ситуацію з катастрофічним падінням рейтингу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Олександр Лазарєв.

Експерт, коментуючи корупційний скандал у "Слузі народу", у причетності до якого підозрюють народного депутата від монобільшості Олександра Юрченка, жартома зауважив, що у цій ситуації простежується кармічна послідовність – спочатку пан Юрченко то 4 пляшки пива вкрав, то 10 тисяч доларів.

"Не щастить людині. Тобто він намагається десь щось вкрасти, напевно всередині така "жилка" є, а якихось практичних навиків не має", – пожартував Олександр Лазарєв.

Політолог пояснив, чому зараз цю справу оприлюднюють та "розкручують".

"Подивимося на цю ситуацію з точки зору медійного аналізу. Перед виборами зараз президент, ГПУ, всі покажуть – ось вам "посадки". Хотіли "посадки"? Та ми не просто там когось із опозиції – ми людину зі своєї фракції затримали і посадили. Про що йде мова? Йдеться про те, що у них катастрофічне становище справ, і тут цей Юрченко підвернувся під руку, тому що "слуги народу" розгубили все, що можна", – сказав Олександр Лазарєв.

Новини за темою: Венедіктова не підписує підозру Юрченку, бо у матеріалах ще є свідчення щонайменше щодо трьох нардепів, – Мосійчук

Експерт зауважив, що виборці більше не хочуть підтримувати цю політичну силу. Він звернув увагу на те, як зростає підтримка "Опозиційної платформи – За життя" та Партії Шарія. Політолог додав, що партія влади втрачає рейтинги, а тут іще й "посадок" немає, адже ніхто з попередньої влади не відповів за зловживання.

"Слузі народу" сьогодні необхідно чимось перекривати і чимось перебивати цю ситуацію. І ось вони пропонують – зараз будуть розслідувати справу Юрченка, і ми почуємо багато цікавих речей, як президент, за класикою, садить своїх друзів", – сказав політолог та висловив упевненість, що далі ниточку розкручувати не будуть, тих, хто керував цією ситуацією, не шукатимуть, тому корупційна справа так і закінчиться на Юрченку.

Нагадаємо, народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Юрченко виходить із монобільшості через повідомлення про його причетність до корупційних правопорушень.

Згодом стало відомо, що суд взяв під арешт з можливістю внесення застави 1 млн 552 грн Івана Фіщенка, якого підозрюють в хабарництві у змові з нардепом "Слуги народу" Олександром Юрченком.

17 вересня стало відомо, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала клопотання про тримання під вартою народного депутата "Слуги народу" Олександра Юрченка, якого підозрюють в отриманні хабаря.

Loading...