Справа Стерненка: Сьогодні суд розгляне клопотання прокурорів

Сергій Стерненко

Укрінформ

Біля приміщення суду нині спокійно

Сьогодні Шевченківський районний суд Києва розгляне клопотання прокурорів щодо обмеження захисту активіста Сергія Стерненка у термінах ознайомлення зі справою. Наразі ситуація біля стін суду спокійна.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Андрій Лащ.

Андрій Лащ поінформував, що із самого ранку біля суду був встановлений кордон з правоохоронців, проте станом на 10-ту годину вони почали розходитися, оскільки ситуація біля суду спокійна, активістів, які раніше підтримували Сергія Стерненка, біля приміщення немає.

Новини за темою: Перегляд запобіжного заходу Стерненку: Радикали оточили знімальну групу ZIKу та перешкоджали роботі журналістів

Як зазначив кореспондент, прокурори хочуть обмежити захист Стерненка у термінах ознайомлення зі справою, і саме це сьогодні розглядатиме суд. А ось зміну запобіжного заходу Сергію Стерненку, про яку клопотав захист, сьогодні не розглядатимуть.

Нагадаємо, Сергію Стерненку 1 липня оголосили підозру за двома статтями – "Умисне вбивство" (ст. 115 ч. 1) та "Незаконне носіння холодної зброї" (ст. 263 ч. 2). 

Згодом Служба безпеки України завершила розслідування у справі одеського активіста, таким чином справу можна було передавати до суду. Однак, за словами самого підозрюваного, за весь час не було проведено жодних слідчих дій. 

Попри це Київський апеляційний суд відмовив Сергію Стерненку в задоволенні його скарги та залишив його під домашнім арештом. 

Раніше повідомляли, що Шевченківський районний суд Києва розгляне питання щодо зміни запобіжного заходу громадському активісту Сергію Стерненку у понеділок, 27 липня. Про це сам Стерненко повідомив у Telegram-каналі.

Зауважимо, Стерненка підозрюють в умисному вбивстві. Однак активіст звинувачення відкидає і стверджує, що захищався під час нападу на себе в травні 2018 року.

Loading...