live

Справа Шеремета: Захист Антоненка приніс на пресконференцію міну МОН 50

Таким чином адвокати намагалися довести, що міна, яку знайши у Антоненка вдома, не та сама, якою підірвали авто Шеремета

Уніан

Адвокати одного з підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненко принесли на пресконференцію міну МОН 50. Про це повідомляє PavlovskyNews.

Telegram

Таким чином правозахисники хотіли показати, що міна, яку знайши у Андрія Антоненка, відрізняється від тієї, якою підірвали машину Шеремета.

"У справі міна є саморобною та наповнена іншою вибуховою речовиною", - зазначили адвокати.

Окрім цього, захист Антоненка намагався спростувати подібність ходи Антоненка з чоловіком, якого зафіксували камери спостереження.

Адвокати заявили, що на момент підписання експертизи, Айвон Бірч, на висновок якого посилається слідство, не володів українською мовою для того, щоб перечитати та підписати звіт.

Разом із цим у Великій Британії він навіть не має статусу судового експерта, хоча в Україні йому чомусь довіряють.

"Міфи розповсюджують завдяки прес-конференціям МВС. Як один із захисників Антоненка, я стверджую, що той жодним чином не був пов'язаний, не співпрацював зі Службою безпеки України. Серед його друзів та знайомих чинних працівників СБУ, відомих нам, немає", - заявив адвокат Маслов.

Раніше захист Антоненка повідомляв, що ГПУ підіслала свідка Олексія Єрмілова з хибним алібі.Loading...
Loading...
Loading...