live

Справа Шеремета: Слідчі хочуть продовжити розслідування на чотири місяці

Суд над підозрюваними в убивстві Шеремета Суд над підозрюваними у вбивстві Шеремета, фото - УНІАН

Для встановлення істини у справі ще потрібно провести додаткові слідчі дії, експертні дослідження

Слідчі, які ведуть справу про вбивство журналіста Павла Шеремета, проситимуть Офіс генпрокурора продовжити терміни досудового слідства до червня 2020 року. Як повідомляє Hromadske з посиланням на прокурора у справі Сергія Зузака, відповідний документ для ознайомлення вручили трьом підозрюваним та їхнім захисникам.

Новини за темою: Вбивство Шеремета: Суд змінив рішення щодо Дугарь

За словами Зузака, сторона захисту може подати заперечення.

"Вони можуть подати заперечення впродовж 5 днів, які разом з клопотанням подаються першому заступнику генерального прокурора. Він розглядає клопотання і заперечення та ухвалює рішення, чи продовжувати строк слідства, чи ні. У нього на це є три дні, але не пізніше закінчення строку слідства", - зазначив прокурор. 

Новини за темою: Справа Шеремета: Суд відпустив Інну Грищенко під домашній арешт

За його словами, необхідність продовження досудового розслідування (яке закінчується 12 лютого) зумовлена тим, що рішення про направлення обвинувального акту до суду або ж про закриття провадження ухвалювати рано.

 "Для встановлення істини у справі ще потрібно провести додаткові слідчі дії, експертні дослідження, у тому числі - експерименти, допити тощо", - пояснив Зузак.

Новини за темою: Справа Шеремета: Слідчі допитали співака Положинського

Водночас у коментарі для Hromadske Владислав Добош, адвокат підозрюваної Юлії Кузьменко, повідомив, що вже подав заперечення на це клопотання. За його словами, необхідність такого продовження не обгрунтована.

"Те, що вони зазначають, можна було вже за 3,5 роки зробити без необхідності продовження зараз строку досудового розслідування", - переконаний Добош.  

Нагадаємо, Авакова можуть звільнити у разі провалу справи Шеремета.

Loading...