Справа Порошенка: Суд продовжив слідство до 10 жовтня

Петро Порошенко в суді

пресслужба партії "Європейська Солідарність"

Запобіжний захід п'ятому президенту можуть обрати на два місяці

У середу, 8 липня, Печерський районний суд Києва продовжив терміни досудового розслідування щодо призначення п'ятим президентом України Петром Порошенком Сергія Семочка на посаду першого заступника глави Служби зовнішньої розвідки. Про це повідомляє Pavlovsky News

Як зазначається, терміни досудового розслідування продовжено до 10 жовтня. Тепер запобіжний захід для Петра Олексійовича можуть обирати на 2 місяці. 

Крім цього, сьогодні Печерський суд втретє спробує обрати запобіжний захід Порошенку у справі про призначення Сергія Семочка. У зв'язку з цим перед будівлею зібралися понад тисяча прихильників попереднього глави держави, які очікують на його прибуття. 

Новини за темою: Прокуратура просить обрати Порошенку запобіжний захід на 8 днів

Активісти прийшли з прапорами Євросолідарності та з плакатами "Молодь з Порохом".

Нагадаємо, тиждень тому суд відклав обрання запобіжного заходу п'ятому президенту Петру Порошенку до наступної середи, 8 липня. 

А наступного дня адвокат політика Ілля Новіков заявив, що в ДБР мають намір продовжити слідство стосовно Порошенка по справі призначення Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) до 10 жовтня. 

Loading...