Справа МН17: Суддя заявила, що можливе дорозслідування проти Пулатова не завадить розгляду справ інших фігурантів

Фото з відкритих джерел

Слухання по суті почнуться тільки після того, коли слідство буде завершено повністю

Якщо суд по справі збитого малайзійського боїнга МН17 вирішить призначити додаткове розслідування щодо одного з фігурантів Олега Пулатова, що може зайняти тривалий час, розгляд справи по суті може бути розпочато стосовно трьох інших – Ігоря Гіркіна, Сергія Дубинського та Леоніда Харченка. Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на суддю, відповідальну за роботу з пресою під час судового процесу Йоланде Вейннобел.

"Коли все буде сказано, сторони відреагують (в ході засідання в п'ятницю – ред.). І в кінцевому підсумку суд повинен прийняти рішення, яке розслідування повинно бути або взагалі ніякого. Якщо суд вирішить, що потрібно провести додаткове розслідування, тоді є ряд опцій – він може доручить слідчому судді провести розслідування, але також може бути віддано розпорядження прокуратурі провести розслідування. Зараз все вирішує суд", - сказала Вейннобел.

За її словами, слухання по суті почнуться тільки після того, коли слідство буде завершено повністю. Коментую питання, чи планує суд збиратися ще до моменту, коли почнуться слухання по суті, вона відповіла, що ймовірно судове засідання може відбутися у вересні.

"Раніше було заплановано, що слухання продовжаться у вересні. У перший день цієї сесії вони розглянуть, як проходить розслідування, і що ще має бути зроблено. Доти, доки всі сторони не будуть задоволені слідством, суд не почнеться по суті", - відповіла Вейннобел.

Однак, суддя не стала прогнозувати, коли справа буде розглядатися по суті.

"Зараз дуже важко сказати, коли може розпочатися розгляд справи по суті. Прокурор сказав, що якщо це (додаткове розслідування для Пулатова - ред.) буде тривати довгий час, суд, можливо, почне розглядати справу по суті стосовно інших обвинувачених. Ми не знаємо, коли суд може прийняти таке рішення", - додала Вейннобел.

Новини за темою: Гіркін взяв на себе "моральну відповідальність" за збиття боїнга МН17

Нагадаємо, раніше чотирьом фігурантам, які перебувають під судом за збитий в 2014 році малайзійський боїнг, відмовили в імунітеті бійцям однієї з воюючих сторін.

Loading...