Новини » Політика Читать эту новость на русском

Справа Гандзюк: Суд відклав розгляд клопотання щодо продовження досудового слідства

Фото з відкритих джерел

Засідання проходило лише за участі сторін у справі у зв’язку з особливим режимом роботи суду для запобігання поширення коронавірусу

Печерський суд Києва відклав розгляд клопотання щодо продовження досудового слідства через заяву захисту про відвід судді у провадженні щодо підозрюваних замовника та організатора нападу на активістку Катерину Гандзюк Владислава Мангера та Олексія Левіна. Про це повідомляє hromadske.

Зокрема, сторона обвинувачення просила продовжити досудове слідство ще на 4 місяці — до липня 2020 року, у зв’язку з необхідністю проведення додаткових слідчих дій, допиту Олексія Левіна.

Своєю чергою адвокат Владислава Мангера Олександр Шадрін заявив про відвід судді, наголошуючи на її упередженості.

"Таке рішення вже приймалось. Строки досудового розслідування продовжували до максимальних 12 місяців, далі продовження неможливе. Наша позиція така, що генеральна прокуратура має прийняти рішення про закриття провадження відносно Мангера, у зв’язку з відсутністю достатніх доказів", - сказав адвокат Шадрін.

За словами самого Мангера, його позиція залишилася незмінною і він вважає себе повністю невинним та не бачить підстав продовжувати досудове слідство проти нього.

Зазначається, що засідання проходило лише за участі сторін у справі у зв’язку з особливим режимом роботи суду для запобігання поширення коронавірусу.

Новини за темою: Затримання Левіна, свідчення Павловського: Заступник генпрокурора Трепак розповів про справу Катерини Гандзюк

Нагадаємо, у вівторок, 17 березня, Печерський суд Києва взяв під варту до 2 квітня Олексія Левіна (Москаленка), який підозрюється в організації нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

 

Loading...