Спочатку зарплати собі виписують, а потім їх у будинках розпусти витрачають, – Кива про скандал з Нефьодовим

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Нефьодов – це яскравий приклад усієї сьогоднішньої виконавчої влади"

Моралі у нас більше немає: представники влади спочатку собі виписують десятки тисяч зарплати, а потім витрачають гроші у будинках розпусти.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Так він прокоментував скандал, який розгорівся після оприлюднення відео, на якому видно, як головний митник Максим Нефьодов розважався у дорогому клубі у компанії напівоголених дівчат.

"Це вже, напевно, якась традиція влади: одні утримують "притони", а інші є частими відвідувачами", – заявив народний депутат.

Він розкритикував поведінку головного митника, який розважається у той час, коли в країні склалася кризова ситуація у різних сферах.

"Нефьодов – це яскравий приклад усієї сьогоднішньої виконавчої влади… Це ганьба нації, це ганьба нашого народу та держави. Це ще одне підтвердження, що моралі у нас більше немає, і ці люди прийшли, щоб нас знищити, стерти з лиця землі як націю, як народ, як державу", – заявив Ілля Кива.

Нардеп продовжив: "Ці люди спочатку собі виписують десятки тисяч зарплати, а потім вони ці гроші ще й витрачають у будинках розпусти! От скажіть, будь ласка, тут хоч міліметр якоїсь совісті є?!"

Новини за темою: Нефьодов розповів про плани щодо роботи митниці у 2020 році

Як повідомляли, голова Державної митної служби України Максим Нефьодов побував на порношоу в одному з із найдорожчих нічних клубів столиці, про це повідомляє "Страна.ua". Як ідеться у повідомленні, Нефьодов побував на закритій вечірці в столичному клубі "Queen". На відео головний митник ритмічно рухається в оточенні напіводягнених дівчат в еротичних масках.

Нагадаємо, 29 жовтня під час роботи в сесійному залі парламенту народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко переписувався в онлайн-мережі знайомств. Під час листування одна з жінок назвала свою ціну та умови. Через деякий час нардеп переглядав профілі жінок у соцмережі для знайомств Tinder.

Як повідомляли 22 січня, у парламентському виданні "Голос України" опублікували постанову "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання". Ідеться про звільнення Яременка з посади голови комітету зовнішньої політики.Loading...