Співробітники ЦВК нарахували собі зарплати до 300 тис. гривень, ВРУ вимагає пояснень

І це попри обмеження зарплат чиновників на час карантину, за які проголосувала ВРУ

ЦВК

УНІАН

Членів Центральної виборчої комісії викликають на засідання Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, аби надати пояснення щодо нарахованих їм заробітних плат за квітень у розмірі 200-300 тис. гривень. Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою, представник фракції "Слуга народу" Віталій Безгін.

"Трохи в шоці з новини, що члени ЦВК в обхід закону, яким ВРУ обмежила зарплати чиновників на період карантину "стелею" в 47230 грн, повиписували собі премії та відпускні у 200-300 тисяч. Паралельний світ! І це вони просять розширити повноваження ЦВК в змінах до виборчого кодексу. Дуже чекаємо їх на засіданні комітету!" - написав нардеп. 

Окрім цього, Безгін у коментарі "Укрінформу" уточнив, що наступне засідання комітету має відбутися 20 травня, але поки немає підтвердження щодо участі в ньому від членів Центрвиборчкому.

"Наступне засідання комітету в середу, на середу і запрошуємо. Наразі підтвердження участі немає, із ними комунікує перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко", – сказав він.

Як зазначається, у коментарях до допису Безгіна секретар Комітету з питань бюджету Володимир Цабаль із фракції "Голос" уточнив, що "від таких бонусів утрималися" Андрій Гевко, який призначений членом ЦВК за квотою "Голосу" та Вікторія Глущенко, призначена за квотою "Батьківщини".

Новини за темою: У Держагентстві з управління зоною відчуження викрили махінації із нарахуванням премій

Нагадаємо, нещодавно голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко заявив, що основною проблемою в організації місцевих виборів, що мають відбутись 25 жовтня, є фінансування. 

Loading...