Співак про біолабораторії США в Україні: В інших країнах розгорівся би скандал, а у нас – тиша

Фото з відкритих джерел

"Ми про це нічого не знаємо"

У будь-якій державі світу через функціонування іноземних біологічних лабораторій виник би неймовірний скандал, натомість в Україні навколо цього питання – тиша.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK під час включення заявив кандидат політичних наук Дмитро Співак.

"Два депутати Верховної Ради України, Віктор Медведчук і Ренат Кузьмін, скерували запит з приводу існування та функціонування на території України біологічних американських лабораторій. І якась дивна штука: в Держдепартаменті США устами свого посольства відповіли позитивно... Тобто на території нашої країни вже не перший рік функціонують якісь вірусологічні, біологічні лабораторії США, які тут щось роблять, якісь експерименти, вони щось тут випускають, а ми, громадяни цієї країни, про це не знаємо? Слухайте, ну, тоді ми не держава. Тоді навіщо нам розвідки, контррозвідки? А чим тоді займається РНБО?... А що там? Тиша. Страшні штуки", – заявив Дмитро Співак.

Гість програми продовжив: "У будь-якій державі світу це був би неймовірний скандал. І вимагали б і звіт, і фінансовий, і медичний. Що там?"

Новини за темою: Дмитро Співак у програмі "HARD з Влащенко. Підсумки дня", - повне відео

Нагадаємо, раніше "Опозиційна платформа – За життя" висунула українській владі вимогу розкрити інформацію про функціонування в Україні американських військових біолабораторій, які здійснюють незаконну діяльність, що загрожує життю і здоров'ю українських громадян.

Як повідомляли, політична партія "Опозиційна платформа – За життя" ініціює кримінальне розслідування фактів незаконного функціонування в Україні американських військових бактеріологічних лабораторій.

Loading...