Співак: Атака на телеканал "112 Україна" ставить політичний хрест на режимі Зеленського

Дмитро Співак Фото з відкритих джерел

Атака на телеканал "112 Україна" ставить клеймо і жирний політичний хрест на нинішньому режимі президента України Володимира Зеленського. Про це заявив голова Соціальної експертної платформи "Національна стратегія розвитку" Дмитро Співак

Як зазначається, Служба безпеки України за підтримки генпрокуратури "вирішили зробити реальне рейдерське захоплення" приватного телеканалу "112 Україна" і його майна.

"Спецслужби, що грають роль "кийка" проти свободи слова і приватної власності – показник повної деградації влади. За допомогою нехитрої комбінації, вони захотіли через суд передати всі активи телеканалу в АРМА. А там, своєю чергою могли б спокійно перепродати ці активи, використовувати на свій розсуд або перепродати третім особам", – зазначив співак. 

За його словами, тиск на телеканал ініціювало вище керівництво країни.

"Без прямої команди Зеленського, який в цей час красується на передовій і грає роль народного хлопця, в СБУ ніколи б не зважилися на такий крок... Тепер всі бачать справжній звіриний оскал нинішньої влади, яка продовжує політику своїх попередників і намагається знищити неугодні ЗМІ", – заявив Дмитро Співак.

Новини за темою: У ситуації з телеканалом "112 Україна" присутня політична складова, – голова НСЖУ

Однак, політичний експерт наголосив, що такі дії з боку керівництва негативно позначаться на ставленні громадян України до нинішньої влади. Водночас співак переконаний, що колективний захід дасть свою оцінку цій ситуації. 

"Головний захисник телеканалу і колективу журналістів, це багатомільйонна глядацька аудиторія. З таким "адвокатом" ніякі заказухи від Президента і його оточення не пройдуть!!!!!! Щиро шкода, що Володимир Зеленський так і не зрозумів головної істини. У будь-якій війні влади з вільними медіа, завжди програє влада", - зазначив Дмитро Співак. 

Нагадаємо, вчора телеканал "112 Україна" заявив про спробу рейдерського захоплення з боку Служби безпеки України за завданням президента Володимира Зеленського і назвав такі дії влади абсолютно незаконними.

Loading...