Спікер Разумков оцінив роботу Ради за рік на "четвірку"

Дмитро Разумков. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Голова Ради зазначив, що ця оцінка дає можливість рухатися вперед і розвиватися

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков за підсумками року роботи поставив парламентаріям "четвірку" за п'ятибальною системою. Про це він повідомив під час підсумкової пресконференції, яку транслював телеканал ZIK.

За його словами, ця оцінка дає можливість рухатися вперед і розвиватися, щоб отримати "відмінно". 

"Я думаю, що оцінювати будете ви. Я думаю так - на "четвірку". Тому що сказати, що працювали на "відмінно", буде неправда. Сказати, що ми працювали погано, теж буде неправда. А "четвірка" - це така оцінка, яка дає можливість… Я по 5-бальній системі, бо ви зараз переведете на 12-бальну, а потім мене будуть критикувати колеги, я ще за тією системою, по якій я вчився. Я думаю, що "четвірка" – це якраз та оцінка, яка дає можливість рухатися вперед, розвиватися і в подальшому досягати оцінку "відмінно". Мені дуже хотілося б, щоб ВРУ IX скликання рано чи пізно отримала оцінку "відмінно". Причому не від голови ВРУ, а від українських громадян", - сказав глава парламенту. 

Новини за темою: Спікер українського парламенту певен - "турборежим" себе виправдав

Раніше спікер Верховної Ради пояснив, чому падає довіра до влади, а також коли може бути прийнятий закон про парламентську опозицію.Loading...