Підсумкова пресконференція Володимира Зеленського щодо року президентства: Повне відео

Президент України Володимир Зеленський. Фото: EPA-EFE/MYKHAILO MARKIV

Захід розпочався о 10:30 та тривав близько трьох годин

Сьогодні, 20 травня, виповнюється один рік з дня, коли Володимир Зеленський офіційно приступив до виконання обов'язків президента України. Його інавгурація відбулася 20 травня 2019 року.

Як відомо, будучи обраним у віці 41 року, Зеленський став наймолодшим президентом України.

На виборах шоумен виграв у другому турі у на той час чинного президента Петра Порошенка з результатом 73,22% голосів (13,5 млн виборців) проти 24,45% (4,5 млн).

При цьому Зеленський здобув перемогу у всіх регіонах, крім Львівської області та закордонного округу, а в 7 областях навіть отримав понад 85% голосів.

Примітно, на другий день свого президентства Зеленський розпустив Верховну Раду, а за підсумками позачергових виборів його партія "Слуга народу", що одержала більше половини мандатів – 254, одноосібно сформувала уряд. Склад якого, до речі, за цей рік не раз змінювався, як і Офісу глави держави.

Раніше президент Зеленський презентував фільм про свої успіхи за рік на посаді глави держави. Сьогодні ж дав велику підсумкову пресконференцію. Вона розпочалася о 10:30 в Маріїнському палаці та тривала близько трьох годин. Трансляцію вів в тому числі телеканал ZIK.

Нагадаємо, до нині президент давав єдину пресконференцію - 10 жовтня минулого року в приміщенні Kyiv Food Market. Глава держави протягом усього дня, з 10:00 до опівночі, відповідав на питання журналістів.

Loading...